Kunčice si odvezly sedmičku, nikoliv v krabici od vína

1. A třída
Napsal uživatel TB
Pondělí, 21. Květen 2012 17:03

Zajímavý průběh má 1. A třída. Na čele jsou stále o bod Hořice, které deklasovaly Doudleby 7:1. Další sedmičku nakoupily na podzim suverénní Kunčice v Jaroměři a opustily postupové příčky, naopak jejich nedělní soupeř je na druhém místě vystřídal. Třetí je v závěsu Černilov díky vítězství v Přepychách. Tabulkou klesají Třebechovice, poslední 4 týmy prohrály.

1. A třída

FC Kostelec nad Orlicí – FK Chlumec nad Cidlinou   4:1   (2:1)

B:  9 min. Weisser, 23 min. Bína, 64 a 70 min. Šrámek J. – 22 min. Pilař

ž.k. 4 : 3

hl. rozhodčí – Krotil Ondřej

diváků : 60

Kostelec:  Dušek – Šrámek L., Řehák, Weisser, Mlynář – Tichý, Mašek (71. Umlauf M.), Klapal, Švandrlík (77. Svatoš ) – Bína (80. Mitana M. ), Šrámek J.

Chlumec: Černohlávek – Beneš, Tomášek (83. Doseděl), Drahorád, Miške (77. Kučera), Vopátek, Černohlávek, Janda, Jelínek (77. Bráborec), Kučera, Pilař.

Komentář k utkání :

Kostelec byl po celé utkání jasně lepším týmem, o výsledku utkání mohlo být rozhodnuto již v prvním poločase, ale obrovské šance nebyly proměněny. Po zranění se do sestavy vrátil Petr Mašek a jeho přítomnost byla znát. Kostelci se zatím vůbec nedaří na hříštích soupeřů, urve to příští týden v Jaroměři ?

St. Mára

Třebechovice - Červený Kostelec 0:3

B: 1. Hlava L., 56. Vít M., 61. Vít M. ŽK: 50. Kyral - 50. Hlava D. R: Medlík. Diváků: 120. Poločas: 0:1.

Třebechovice: Rolejček - Vik (46. Zikl), Pokorný (25. Krejčí), Vích, Hruška - Bíl, Kyral, Kolínek (46. Zikl), Lochman - Václavek, Kouba (70. Věříš).

Červený Kostelec: Macek - Škoda, Bárta, Havlíček, Kováčik (74. Čáp) - Janko, Vít O., Hlava L.(46. Hlava D.), Vít M.(75. Trudič) - Hypius (89. Koval), Vlček.

Trenér domácích: J. Václavek, ved. Tř.: Zasloužené vítězství hostí, kteří byli po celý zápas lepším týmem.

Jiří Voslář

Ohnišov - Předměřice 6:0

B: 6., 18., 29., 72. Eimer, 34. Hofman, 60. Dobýval. ŽK: 0 - 86. Voborník. ČK: 0 - 68. Frank. R: Žerovnický. Diváků: 50.Poločas: 4:0.

Ohnišov: Pecka - Nožka (65. Kupka), Liška, Nejman, Fetter - Kratěna, Macháček (55. Samko), David, Hofman - Eimer, Dobýval(61. Krpata).

Předměřice: Hopko, Ponikelský Luboš(83. Pultar), Frank, Vejprava, Jiroušek, Hušek (75. Strakatý), Šmarda, Ponikelský Tomáš, Paizker, Voborník, Vyleťal.

Jaroměř - Kunčice 7:0

B: 8. Holub, 8. Škoda, 15. Rosuschan, 17. Holub, 61. Böhm, 63. Škoda, 64. Škoda. ŽK: 0 - 41. Vincour. R: Kazda.Diváků: 173. Poločas: 4:0.

Jaroměř: Klofanda – Rejchrt (66. Brožek), Hofman, Svoboda, Horák – Rosuschan (54. Ruprich), Hrobský, Michálek, Böhm – Škoda (70. Kučera), Holub.

Kunčice: Soldán – Vincour (66. Adlaf), Rejchrt, Turek, Kratochvíla – Šulc, Vítek, Laštovička, Janata (58. Vik) – Brzek, Musil (66. Farka).

Trenér domácích: Vlastimil Horák, trenér: Rozhodli jsme rychlými góly v úvodu.

Trenér hostů: Petr Hypius, trenér: Přijeli jsme si udělat ostudu. Takhle se fotbal nehraje.

V 8. minutě se ujala Jaroměř vedení. Po rohovém kopu získal míč Michálek, nahrál volnému Holubovi na malé vápno a ten umístil míč k tyči. Ve stejné minutě vysunul Holub za obranu Škodu, ten šel sám na brankáře a s klidem přidal druhý gól Jaroměře. Ve 12. minutě vykopl brankář Klofanda dlouhý míč a Rosuschan ho poslal přes špatně postaveného brankáře obloučkem do sítě 3:0. V 17. minutě po centru Škody zprava si naběhl na přetažený centr Holub a hlavou skóroval. Ve 44. minutě měli šanci i hosté. Po centru zprava hlavičkoval kunčický Brzek a jaroměřské zachránila tyč. Ačkoliv měli hosté v první půli mírnou převahu, do šaten šli s výrazným vedením domácí
Po změně stran v 61. minutě vysunul Michálek Böhma a ten obloučkem poslal míč přes brankáře Soldána do branky. V 63. minutě přihrál Holub doprava Škodovi a jeho střela ze 14 metrů skončila v síti. V 64. minutě přehodil obloučkem Böhm obranu na Škodu a ten dalším obloučkem poslal míč přes vybíhajícího brankáře do sítě.
Jaroměř dokázala v začátku utkání využít chyb v obraně hostů s získala čtyřbrankové vedení. Ve druhé půli po dobré hře přidala další branky.