Články z Deníků

Bláznivé derby Daniela Vašulína: O pauze šel do cizí šatny, pak rozhodl

Hradecký Deník

Napsal uživatel Hradecký Deník Středa, 21. Duben 2021 22:15

V hodně netradiční pozici byl při prvním východočeském derby letošního kalendářního roku útočník Hradce Králové Daniel Vašulín. Po dlouholetém působení v Chrudimi se poprvé vrátil jako soupeř a právě on nakonec dokonal dvě minuty před koncem zápasu obrat vítěznou brankou na 3:2!

Hradec otočil infarktové derby

Napsal uživatel Hradecký Deník Středa, 21. Duben 2021 18:06

Derby, jak má být. V dohrávce 15. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY lídr z Hradce Králové prohrával s Chrudimí deset minut před koncem o dvě branky, po úchvatném závěru ale otočil stav ve svůj prospěch! Výsledek 3:2 podtrhl vítězným gólem Vašulín.

Čvančara: Regionální akademie nám otevře nové možnosti

Napsal uživatel Hradecký Deník Středa, 21. Duben 2021 17:23

/ROZHOVOR/ Udržet mladé fotbalisty v ideální kondici, je v tuto chvíli téměř nemožné. Šéftrenér mládežnické základny FC Hradec ALEŠ ČVANČARA ale dělá se svými kolegy vše pro to, aby nastupující generace ze současné situace tratila co nejméně. Dopomoci by tomu mohla i Regionální akademie FAČR, která bude podle Čvančary velkým krokem vpřed. Svoji činnost by měla zahájit 1. září letošního roku.