Ze stránek fotbalových oddílů.

Výsledky anket

Napsal uživatel Jiskra Česká Skalice
Středa, 21. Září 2011

Jak jste tipovali výsledek utkání mužů mezi TJ Jiskra a TJ Spartak Police nad Metují, ve kterém domácí zvítězili 4:2? Výhru domácích tipovala drtivá většina (92,86%). Remízu netipoval nikdo a výhru hostů jen 7,14% hlasujících.

MLADŠÍ ŽÁCI a STARŠÍ PŘÍPRAVKA

Přivítají na domácím stadionu v České Skalici mužstva HRONOV / POLICE, TEPLICE / MEZIMĚSTÍ a SPARTAK OPOČNO

Začátek turnaje v 9.00 hodin.

DOROST

Zajíždí do Hostinného, kde se střetne s TJ TATRAN HOSTINNÉ

Začátek zápasu v 14.15 hodin. Doprava: 18místný bus Melničuk. Odjezd od hřiště ve 12.15 hodin.

NEDĚLE 25.9.2011

MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Zajíždí k dalšímu turnaji do Broumova, kde se střetnou s TJ SLOVAN BROUMOV a TJ DVŮR KRÁLOVÉ nad Labem

Začátek turnaje v 10.00 hodin. Doprava: 26místný bus Melničuk. Odjezd od hřiště v České Skalic...

Muži doma opět zvítězili

TJ JISKRA ČESKÁ SKALICE – TJ SPARTAK POLICE NAD METUJÍ 4:2 (1:2)
Branky: Martin Šmíd, Lukáš Kožený, Pavel Železov, Jiří Kuneš – Valtera, Klapkovský
Sestava Skalice: Čejchan – Punar, Kožený, Goll, Franců (Valeš) – Suchánek (Novák) , Židík, Kuneš, Zítko – Železov, Šmíd

Začátek utkání domácí zaspali a po zaváhání obrany inkasovali již v deváté minutě – 0:1. Hosty branka povzbudila a další šanci si vypracovali hned v 14. minutě. Hráči Jiskry se osmělili vystřelit až v 16. minutě a o minutu později po závaru dokonce nastřelili tyč. Následné minu...

Starší žáci plují na vítězné vlně

Sobota, 17. Září 2011

STARŠÍ ŽÁCI – 17.9.2011

TJ BANÍK ŽACLÉŘ – RSCM ROZKOŠ
0 : 4 (poločas 0:2)
Branky: Erik Berger, Radek Vik, Martin Ponka, Jakub Franěk

RSCM Rozkoš: Gangur, Flégl, Berger, Nymsa, Huneš, Ponka, Němeček, Pácalt, Bílý, Franěk, Vik. Střídali: Formánek, Tipelt.

Trenér hostů Richard Berger: “Výsledek mohl být daleko vyšší. Bohužel naši střelci neměli svůj den, když Berger zahodil i penaltu. Dnes zahrál dobře Kuba Nymsa a dále přísnější měřítko snese Vojta Bílý a mladší žáci Tipelt a Formánek. Takže neoslavujte máme na čem pracovat“.