Halové turnaje Prosinec 2010

Ligový a divizní fotbal

Halové turnaje Prosinec 2010 Dnes, napsal | Výsledky » B žáci (U-14) Zde jsou výsledky halových turnajů za prosinec 2010.

Turnaj Brno

viz. odkaz http://fchk.cz/zpravy.php?id=5342

Turnaj Dvůr Králové nad Labem

Dalším turnajem mladých Votroků byl turnaj ve Dvoře Králové, kde jsem se umístili na 4. místě. 

Turnaj Háječek

Na tomto turnaji měl náš tým obsazená dvě místa. První tým skočil na 4. míste, když o třetí místo prohrál s Teplicemi a Druhý tým tento turnaj vyhrál, když ve finále porazil Spartu. 

Turnaj Svitavy

Na tomto turnaji první ze dvou našich týmů turnaj vyhrál a druhý kádr skončil na 4. místě

Hodnocení turnaje:

Tento turnaj byl pojat velmi uvolněně a hlavně jako rozlučka s podzimní sezónou. Složení obou týmů i stanovení taktiky bylo ponecháno na hráčích samotných. U úvodu turnaje byla naše hra velmi slabá. V jednotlivých utkáních se objevovalo velmi málo herních prvků, ke kterým jsou hráči nabádáni. Postupem času šla hra obou celků velmi nahoru a konečně se bylo na co dívat. Nakonec musím říci, že i přes počáteční zaváhání můžeme být s převedeným herním projevem spokojeni. Bílý tým se umístil na 4. místě, ale ve 2. části turnaje předváděl opravdu výbornou hru a jednoznačně nad svými soupeři dominoval. Žlutému týmu se podařilo celý turnaj vyhrát. Po celou dobu nepoznal chuť porážky a musím říci, že díky své vůli a chuti po vítězství zaslouženě obsadil první příčku. Individuální ocenění si odvezl nejlepší střelec turnaje David Formáček. Největší uznání si ovšem jednoznačně zaslouží brankář Libor Blažek, který absolvoval celý turnaj v brance obou týmů a v každém utkání patřil k velkým oporám. Pouze v utkání s Vysokým Mýtem ho vystřídal Béda Fogl, který si tak připsal svoji první vychytanou nula v životě. Podzim 2010 je tedy za námi a mě nezbývá, než-li všem hráčům, spolupracovníkům a věrným fanouškům poděkovat za dosavadní spolupráci. Přeji klidné prožití svátků vánočních, do nového roku vše nejlepší, tak ať můžeme v lednu opět společnými silami navázat na naše dosavadní fotbalové tažení.

Authors: fchk.cz

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže