Napsal uživatel FCHK.cz Sobota, 22. Únor 2020 23:00

u09 - Halový turnaj Olomouc

Votroci přesvědčivě přehráli Písek

Napsal uživatel FCHK.cz Pátek, 21. Únor 2020 23:00

FC Hradec Králové - V předposledním přípravném zápase si Votroci poprvé zahráli na přírodní trávě a svého soupeře, FC Písek, přehráli přesvědčivě 3:0. Skóre otevřel už ve 4. minutě Jakub Martinec, dva góly přidal Adam Vlkanova.

Rezerva se rozešla s Kolínem smírně

František Řehounek - B tým Votroků ztratil v závěrečných deseti minutách dobře rozehrané utkání s Kolínem. Hosté, kterým patří po podzimu čtvrtá příčka divizní skupiny C, předvedli kvalitní výkon, a diváci tak viděli zajímavý duel se šesti vstřelenými brankami.

Votroky posílí záložník Jakub Rada

Napsal uživatel FCHK.cz Čtvrtek, 20. Únor 2020 23:00

FC Hradec Králové - Na poslední chvíli před koncem přestupního období se Votrokům podařilo získat posilu do středu zálohy – z Bohemians 1905 přichází na hostování s opcí bývalý reprezentant Jakub Rada. Ten už se dnes zapojil v Hradci do tréninku.

Začal prodej permanentek na jaro 2020

Napsal uživatel FCHK.cz Středa, 19. Únor 2020 23:00

FC Hradec Králové - Ve středu začal prodej permanentek na jaro 2020 pro majitele stávajících půlsezonních vstupenek z podzimu. V první den si pro svoje místo na tribuně přišlo téměř sto fanoušků, další budou mít šanci v pátek a v pondělí. Poté zahájíme online prodej jarních permanentek pro nové zájemce.

Zdenko Frťala: Čím dřív si zvykneme na trávu, tím líp

FC Hradec Králové - Předposlední zápas zimní přípravy čeká v sobotu Votroky. Na Malšovický stadion přijede FC Písek, tedy soupeř, se kterým Hradečtí loni uzavřeli letní soustředění. Tým Zdenka Frťaly už v uplynulém týdnu vyměnil umělou trávu za přírodní, na ní by se už sobotní utkání mělo hrát. „Čím dřív si na ni zvykneme, tím líp,“ říká hlavní tre