Zpravodajství KFS

Petr Samec: Jízda pohárem? Jedině pěkné vzpomínky

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Středa, 28. Říjen 2020 23:00

FC Hradec Králové - V pondělí 2. listopadu uplyne 25 let ode dne, kdy se Votroci krásným zápasem se smutným penaltovým koncem rozloučili ve 2. kole s Pohárem vítězů pohárů. „Byla to strašná škoda. Ale na tu sezonu v Hradci mám pěkné vzpomínky,“ ohlíží se Petr Samec, který se s devíti trefami stal v ročníku 1995/1996 nejlepším střelcem Poháru vítězů
 

SOUTĚŽ: Kreslete Votroky!

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Neděle, 25. Říjen 2020 23:00

FC Hradec Králové - Mladí fanoušci Votroků, umíte kreslit a chcete si zpestřit distanční výuku výtvarné výchovy? Zapojte se do naší soutěže o ceny! Nakreslete obrázek na níže uvedené téma podle vašeho věku, pošlete ho poštou nebo oskenovaný mailem a můžete vyhrát třeba dres podepsaný všemi hráči A týmu.
 

Erik Prekop: Musíme být nastavení tak, že to bude dobré

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Pátek, 23. Říjen 2020 00:00

FC Hradec Králové - Trénují – a přitom nevědí, kdy budou moci hrát. Kvůli vládním opatřením mají velmi omezené možnosti regenerace. „Je to těžké, ale musíme být nastavení tak, že to zase bude dobré,“ říká útočník Erik Prekop, který popisuje i to, jak se začal otužovat.
 

Votroci převzali ceny LFA

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Čtvrtek, 22. Říjen 2020 00:00

FC Hradec Králové - Po čtvrtečním tréninku si Votroci převzali ocenění, která k nim doručil zástupce LFA – Zdenko Frťala dostal trofej pro trenéra měsíce srpna, Patrik Vízek plastiku pro hráče měsíce září a celý klub obdržel plaketu Ceny Lukáše Přibyla za marketing a práci s fanoušky v minulé sezoně.
 

Aleš Čvančara: Jde nám hlavně o zdraví hráčů

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Úterý, 20. Říjen 2020 00:00

FC Hradec Králové - Ačkoli pravidla nouzového stavu trénink mládežnických týmů ve velmi omezeném režimu umožňují, mladí Votroci se od pátku připravují pouze individuálně. „Je to preventivní opatření, nechceme riskovat nákazu. V první řadě nám musí jít o zdraví hráčů,“ říká šéftrenér fotbalové akademie FCHK Aleš Čvančara s tím, že od příštího týdne
 

TOP AKCE MLÁDEŽE – ZÁŘÍ 2020

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Pondělí, 19. Říjen 2020 00:00

FC Hradec Králové - Parádní góly i zákroky brankářů – to všechno bylo k vidění v záříjových utkáních mládežnických týmů Votroků. Tentokrát se podíváme i do té nejmladší kategorie, U7.
 

20 let fanklubu: Jsme druzí nejstarší, říká člen výboru

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Pátek, 16. Říjen 2020 00:00

FC Hradec Králové - Minulý pátek, když hrál A tým Votroků ve 3. kole MOL Cupu bez diváků proti Příbrami, slavil zrovna fanklub Votroci 2000 dvacáté výročí svého založení. „Jsme druhý nejstarší fanklub v republice. Přežili jsme, nerozpadli jsme se, i když situace někdy nebyla snadná,“ bilancuje člen výboru fanouškovského uskupení Radek Feix.
 

Strana 1 z 1194

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže