Zpravodajství KFS

Mladí Votroci natočili parádní video na podporu A týmu

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Sobota, 10. Duben 2021 00:00

FC Hradec Králové - Hradecký A tým bojuje o postup do nejvyšší soutěže a hráči, hráčky i trenéři fotbalové akademie vymysleli skvělou akci, jak starším kolegům vyjádřit podporu. Podívejte se na video, které je výsledkem jejich desetidenního snažení.
 

Zdenko Frťala: Musíme být zodpovědní a organizovaní

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Pátek, 09. Duben 2021 00:00

FC Hradec Králové - Po dvou domácích zápasech, které Votroci vyhráli, vyrážejí opět na hřiště soupeře. V rámci 17. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se na stadionu Evžena Rošického postaví poslednímu Slavoji Vyšehrad. Utkání začíná v sobotu o půl páté a odkaz na sledování streamu přidáme před zápasem do tohoto článku.
 

Milan Přibyl: Lízátka k Hradci patří – tohle řešení je geniální

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Čtvrtek, 08. Duben 2021 00:00

FC Hradec Králové - Jak probíhalo výběrové řízení na zhotovitele nového Malšovického stadionu? V čem byly největší překážky a jak se je podařilo překonat? O tom mluví Milan Přibyl, který byl za klub členem pracovní skupiny náměstka města Jiřího Bláhy. „Jsem rád za to, že se nám podařilo prosadit kapacitu 8000 diváků s možností rozšíření na 9300 a ž
 

SESTŘIH: FC Hradec Králové – FK Viktoria Žižkov 4:2

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Úterý, 06. Duben 2021 00:00

FC Hradec Králové - Votroci zopakovali necelý týden starý kousek a v domácím zápase nasázeli soupeři čtyři góly. Tentokrát porazili Viktorii Žižkov 4:2 a upevnili si pozici na prvním místě tabulky FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY. Podívejte se na sestřih zápasu.
 

ČERNOBÍLÝ GÓL k zápasu FCHK – Žižkov

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Neděle, 04. Duben 2021 00:00

FC Hradec Králové - Ve druhém jarním Černobílém gólu si můžete přečíst rozhovor s Honzou Mahrem mimo jiné o tom, co pro něj znamená premiéra v A týmu Votroků, nebo obsáhlý článek o historii stadionů, na kterých hráli a hrají fotbalisté FC Hradec Králové.
 

Žižkov poražen! Pálil Leibl a Vašulín

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Neděle, 04. Duben 2021 00:00

FC Hradec Králové - Fotbalisté Hradce Králové přivítali v rámci 16. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY mužstvo Viktorie Žižkov. K vidění byla parádní podívaná, šest branek a důležitá výhra Votroků. Za domácí se dvakrát trefil Michal Leibl a také Daniel Vašulín. Za hosty korigoval v první půli Mashike a ve druhém poločase z pokutového kopu Súkenník. Hradečtí
 

Daniel Vašulín: Góly mi pomůžou v sebevědomí

Ligový a divizní fotbal

Napsal uživatel FCHK.cz Neděle, 04. Duben 2021 00:00

Admin - Daniel Vašulín zažil podařený zápas, jeho dvě branky výrazně pomohly k vítězství Votroků nad Žižkovem. „Od první minuty jsme do toho šli a chtěli jsme to zlomit v náš prospěch. Všichni jsme rádi, že jsme to zvládli za tři body. Je to pro mě důležité, že jsem dal dva góly a věřím, že to potáhnu dál,“ neskrýval radost dvaadvacetiletý útočník.
 

Strana 1 z 1209

«ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec»
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže