Podzimní fotbalová Tip liga startuje

Hradecko

Začíná podzimní část oblíbené tipovací soutěže na fotbalová utkání – Tip liga čtenářů Deníku. Nejlepší hráč celkového pořadí se může těšit na pamětní tričko – ŠAMPION Tip ligy. Vítěz a další nejúspěšnější soutěžící získají zajímavé ceny od partnera soutěže – firmy Elektro Berry.

Odměněni budou tradičně i vítězové jednotlivých kol, pro které je připraveno pamětní tričko VÍTĚZ kola a pivní ceny od pivovaru Tambor.

Tip liga začíná úvodním kolem o víkendu 20. a 21. srpna. První kupon je na stránkách Deníku ode dneška do pátku. Absolutního vítěze budeme znát po 12. kole, jež je na programu o víkendu 5. a 6. listopadu. Konečné pořadí s výherci bude zveřejněno 9. listopadu.

Jak tipovat

1. Pomocí hlasovacího kuponu, který najdete na stránkách Deníku a doručíte na adresu: Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 HK), nebo sběrných schránek Tip ligy ligy Deníku. Obálku se soutěžním kuponem zřetelně označte slovy „Tip liga“;

2. Na internetu na webových stránkách www.denik.cz (vyhledejte váš Deník a tipujte, ale až od druhého kola).

První hlasování pouze na kuponu! Pokud hráč tipuje poprvé, napíše do kolonky pro identifikační číslo velké písmeno N a dále vyplní své číselné heslo a ostatní údaje – jméno, příjmení, adresu, telefon, e-mailovou adresu a odpoví na dva dotazy: zda je nebo se chce stát předplatitelem Deníku. Upozorňujeme soutěžící, že při nevyplnění výše potřebných údajů nebude kupon zařazen do soutěže!

Heslo si hráč určí sám při vstupu do hry jako kombinaci čtyř číslic od 0 do 9, např. 0123. Startovní číslo hráči přiděluje při vstupu do soutěže redakce.
Každou středu otiskneme pořadí všech soutěžících. V tomto seznamu zjistí nový hráč své startovní číslo, které v dalším průběhu hry již sám vpisuje do kuponu nebo je uvádí při hlasování na internetu. Každý hráč může tipovat v jednom kole pouze jednou a pod jedním startovním číslem.

Bodování

Kupon obsahuje 10 zápasů, které se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2, podle toho, jak odhaduje výsledek v základní hrací době (1= vítězství domácích, 0= remíza, 2= vítězství hostů). Dvojtipy jsou nepřípustné. Nevyplněný tip znamená dva minusové body.
Dále hráč vyplní Supertrefu, která rozhoduje při určování vítěze kola a pořadí při rovnosti bodů. Zde soutěžící uvede celkový počet branek, který podle jeho mínění padne v uvedených deseti zápasech.

Za každý správný tip soutěžící získává 2 body, za chybný naopak jeden bod ztrácí, tzn., že maximum je 20 bodů, minimum -10 bodů. Vítězem daného kola se stává hráč s nejvyšším počtem získaných bodů. Úplná pravidla jsou k nahlédnutí na www.denik.cz.

Uzávěrka kola

Uzávěrka pro vhození kuponů do sběrných schránek nebo tipování na internetu je každý pátek v 16 hodin. U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka.

Sběrná místa

1. Hradecký deník (Kladská 17, 500 03 Hradec Kr.);
2. inzertní kancelář Hradeckého deníku ve Švehlově ulici v Hradci;
3. prodejna RM–Sport Ski & Fashion na Bavlně (Veverkova 1621, Hradec Kr.);
4. tabák Vízek (třída Československé armády, Nový Bydžov, u bowlingu).

(re)

 

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže