Převýšov - FC Olympia HK 2:0 (1:0)

Stránky oddílů

19.09.2010 11.58 | fb | 302 přečtení

Od lídra soutěže si vezeme dvě branky, díky čarodějovi Menšlovi...


Převýšov má ve svém kádru zkušené hráče, kteří hráli v divizi a výše, v našem týmu jsou mladí hráčí, kteří teprve poznávaji soutěž mužů, tak otázkou před zápasem bylo, zda uspěje zkušenost nebo dravé mládí? V prvním poločase určitě zkušenost. Naši kluci měli zbytečný respekt z velkých jmen, ten opadl v druhém poločase, ale branku či branky se nám nepodařilo vstřelit.

První poločas jasně ovládli domácí, kteří nás pustili jen k dalekonosné střele Musila, jinak to byl souboj Převýšova s vynikajícím Karlem Menšlem, který byl krátký jen střelu Nováka, ten dostal od Slezáka přihrávku před odkrytou branku a skluzem překonal Menšla. 1:0 Ve druhém poločase měli domácí také více ze hry, ale naši borci se jim začali vyrovnávat, jenže na zem nás posadila domácí hvězda Kraus, který se prosadil mezi třemi bránícími hráči. S příchodem Karla Krejčíka jsme se začali více pouštět do útoku, ale díky naší nepřesnosti chyběla finální přihrávka nebo lepší zakončení.

 Domácí předvedli v tomto utkání, že jsou o třídu jinde než ostatní, my můžeme odjíždět se vztyčenou hlavou, protože jsme nepředvedli žádný ostudný výkon a na hřišti jsme nechali všechno.

 

SHRNUTÍ UTKÁNÍ
Soupeři:  SK Převýšov FC Olympia HK
Výsledek:  2:0 (1:0)
Rozhodčí:  Vancl Antonín
Datum:  19.9. 2010
Druh utkání: mistrovské 
Soutěž: Krajský pohár 
Hřiště:  Převýšov
Sestavy:  Petr - Šmíd, Jarkovský, Kouřil, Brychta - Kraus ( 83. Šorm ), Breda, Hrabík ( 76. Kavka ), Semelka - Slezák ( 71. Schwarz ), Novák  Menšl - Bárta, Mašek ( 65. Kabeláč ), Drašnar, Havelka - Hůlka, Mařas, Kolínek ( 34. Nypl ), Musil - Bělka, Ježek ( 55. Krejčík )
Góly:  21. Novák, 59. Kraus  
ŽK:  2
ČK:    
Komentáře:  Trenér domácích: Trenér hostů: 

Authors: fcolympia.cz

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže