Tradiční Hlavňov cup vyhrála poprvé v historii Police

Náchodsko

Hlavňov – Ve vísce u Police nad Metují se o víkendu 16. a 17. července uskutečnil další ročník Hlavňov cupu – Memoriálu Richarda Hornycha. 


Diskutovat (0) 24.7.2011 22:41[1]

VÍTĚZNÝ TÝM. Poprvé v historii Hlavňov cupu se z vítězství radovalo mužstvo z Police nad Metují. Tým Wydle ve finálovém duelu přehrál Vernéřovice 2:0 a mohl se radovat z celkového triumfu.

Autor: Archiv pořadatelů

Tradičního turnaje se zúčastnilo patnáct týmu ze širokého okolí, dorazily ale také týmy z Prahy či Kutné Hory. Všechny účastníky následně pořadatelé rozlosovali do čtyř základních sobotních skupin. Z nich postupovala do následujících, nedělních bojů vždy trojice nejlepších mužstev.
V neděli 17. července byly opět čtyři skupiny po třech týmech a pak už následovalo čtvrtfinále, semifinále a finále.

Semifinálové dvojice tvořily týmy: Wydle – Bamboocha Velký Dřevíč a Řezníci – Vernéřovice. Postup do finále si nakonec vybojovaly Wydle a Vernéřovice. Po urputném boji si vítězný pohár odnesly poprvé v historii Hlavňov cupu Wydle (tým z Police nad Metují), který přehrál svého finálového protivníka 2:0.

Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen Marek Hovorka z týmu Vernéřovic, nejlepším brankařem se stal Tomáš Krtička z týmu Řezníků a nejlepším hráčem turnaje byl zaslouženě vybrán Jakub Hauschke z Wydlí.

Poděkování pořadatelů patří všem zúčastněným týmům a sponzorům, bez kterých by se tento turnaj nemohl uskutečnit. (dop)Diskuse k článku neobsahuje žádné příspěvky

References

  1. ^ Komentáře (nachodsky.denik.cz)

Read more http://nachodsky.denik.cz/fotbal_region/tradicni-hlavnov-cup-vyhral-poprve-v-20110724.html

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže