Program regionální televize KFS na 31.12.

Krajský fotbal

V minulých dnech byl vydán televizní program na sváteční dny TV Strahovize, dnes přinášíme silvestrovskou nabídku TV KFS. Upozorňujeme diváky, že své paraboly si musejí otočit ve směru hradeckého hlavního nádraží, do satelitního přijímače zastrčit platnou kartičku člena FAČR vlastnoručně podepsanou Miroslavem Peltou a Romanem Berbrem a mít už zaplacený členský příspěvek pro nový rok.

 

 

Signál je také možný přijímat prostřednictvím služby TVCOM.cz, ale to jen pro velmi nenáročného diváka, který je připraven na dlouho i krátkodobé výpadky obrazu a zvuku.

 

 

Program TV KFS na 31. 12. 2014

 

 

7.00 - Třicet případů majora Zemana - o startu ve 30 zápasech v dresu Staré Paky vypráví Štefan Auer.

 

 

9.00 - U snědeného krámu - katastrofická sci-fi fikce monitorující finanční situaci KFS v případě, že by se krajské vedení vzdalo těsné spolupráce s Romanem Berbrem a Miroslavem Peltou.

 

 

11.00 - Studio Kamarád - o výběru členů vedení KFS.

 

 

13.00 - Receptář - volné navázání na předchozí pořad. Studnice nápadů a návodů. Např. Michaela Zimová nám zaslala návod, jak lze propojit křišťálově čistá prostředí fotbalu, politiky a novinařiny a jak se v něm rychle zorientovat a jak připravit svou stranu o polovinu voličů. Nebo jakým způsobem se připravují volby do fotbalových orgánů nám zase prozradí Roman Berbr.

 

 

15.00 - Klapzubova jedenáctka - jak deset bratrů Říhů řídící krajské soutěže adoptovalo svého vzdáleného bratrance.

 

 

17.00 - Muž na radnici - vzpomínky VB na novobydžovskou radnici aneb, co se tam letos zadrhlo a proč veřejnost nevolila toho, koho zvolit jednoznačně měla, a jak i přesto lze ovlivňovat politiku ve městě.

 

 

18.00 - Nekonečný příběh - o stavbě fotbalové Slibotechna arény v Hradci Králové.

 

 

20.00 - Agenti 007 - investigativní reportáž. Nejen Roman Berbr, ale i osoby v našem kraji jsou v seznamech STB. Kdo a v jaké funkci? Nad jedním jménem nám všem spadne čelist.

 

 

21.00 - Němá barikáda - styl práce KFS vysvětluje předseda svazu.

 

 

21.30 - Zákon rovnosti - pohádka s prvky sci-fi o rovném přístupu komisí KFS ke všem oddílům a členům svazu.

 

 

22.00 - Sázka na třináctku - show Daniela Kaplana a Davida Placáka, o tom, jak sázet bez rizika.

 

 

22.30 - Bota jménem Melichar - satirická komedie. Předseda revizní komise a právník se zaměřením na sportovní právo Honza S. vysvětluje své nasazení do funkce rozhodčího, aniž by mu to umožňovaly řády.

 

 

23.00 - Jak dostat tatínka do polepšovny - thriller na motivy skutečných událostí o osobním bankrotu nejbližšího rodinného příslušníka člena komise, která mimo jiné kontroluje finance v KFS.

 

 

23.30 - Princezna se zlatou hvězdou - jak Josefu Peterovi prospěla změna vzduchu v sousedním království krále Romana a jak v zemi krále Miroslava(Pelty) nekorunovaný král Vladimír několikrát odvolal to, co slíbil.

 

 

23.45 - Hledá se prezident - o své touze po Pražském hradu vypráví bývalí rozhodčí Marcel Chládek a Martin Poláček.

 

 

00.00 - Ať přiletí čáp, královno! - slavnostní otevření nového sídla FAČR s přípitkem Miroslava Pelty a Dagmar Damkové k novému roku 2015.

 

 

 

 

Do roku 2015 přeje lepší fotbalové vedení a hodně zdraví

redakce khfotbal.com.

 

PF 2015

Původní článek: http://khfotbal.com/index.php/horke-zpravy/2664-program-regionalni-televize-kfs-na-3112

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže