Zeman: Herní systém je nešťastný

Krajský fotbal

Trenéra Zdelova Milošem Zemana vyzpovídal Martin Tobiška. Prosíme trenéry i dalších mužstev o zodpovězení níže uvedených otázek a jejich zaslání na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo kontaktování přes náš facebook.

 

 

 

Jak jste spokojen s podzimními výkony svého týmu?

 

V soutěži jsme nováčci, ale myslím, že se nemáme za co stydět. Panuje tedy celkem spokojenost, ale na jaře nás čeká nová soutěž. Co bylo na podzim se bohužel nepočítá.

 

Co říkáte na herní systém a kvalitu 1.B třídy?

 

Herní systém je nešťastný, jak již naznačuji v prvním bodě rozhovoru. Navíc hrát v jedné sezóně 4x s jedním mužstvem není moc atraktivní. Diváků asi také nepřibylo, což ovlivňuje hlavně hrací den, který má většina mužstev v sobotu. Kvalita soutěže je myslím několik let stejná a odpovídá dané soutěži.

 

Jak se vám zamlouvá penaltový rozstřel po nerozhodném výsledku?

 

Pro diváka určitě dobrý, pro hráče a trenéry někdy noční můra.

 

Dojde v kádru k nějakým změnám?

 

Ke změnám určitě dojde, protože nám dva hráči končí. Jedná se ale spíše o doplnění, než posílení.

 

Je něco, co byste chtěl osobně ve fotbale změnit?

 

Nic moc mne nenapadá. Snad bych jen změnil pravidla pokut pro mužstva v kraji, které nemají mládež. Výše pokuty by měla být zohledněna vzhledem k počtu obyvatel v obci. Fotbalistů ubývá a jen tak něco to nezmění. Pokuta je spíše demotivující a mládež na hřiště stejně nepřivede.

 

Máte nějaký trenérský vzor?

 

To snad ani nemám. Jestli zde ale mohu vzpomenout na trenéry, pod kterými jsem hrál a od kterých jsem si do své trenéřiny hodně vzal, tak jsou to Láďa Slezák a Miloš Marek.

 

/MT/

Původní článek: http://khfotbal.com/index.php/1-b-tridy/2671-zeman-herni-system-je-nestastny

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže