Zemánek: Podzim je pro nás zklámáním

Krajský fotbal

Sérii rozhovorů s trenéry 1. B třídy začíná Martin Tobiška u lodivoda Lípy nad Orlicí Jana Zemánka. Prosíme trenéry i dalších mužstev o zodpovězení níže uvedených otázek a jejich zaslání na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo kontaktování přes náš facebook.

 

 

 

 

Jak jsi s pokojen s podzimními výkony svého týmu?

 

Tak spokojen určitě nemůže být nikdo. Nepodařilo se nám naplnit určité ambice, proto je podzim pro nás zklamáním. Těch důvodů je samozřejmě několik, ale ten zásadní je až neuvěřitelné množství zdravotně indisponovaných hráčů.

 

Co říkáš na herní systém a kvalitu 1.B třídy?

 

Jelikož jsme nahráli poměrně málo bodů, je pro nás systém příznivý v tom, že na jaře začneme prakticky od začátku a budeme mít možnost nápravy. Kvalita je určitě větší než v okresním přeboru.

 

Jak se Ti zamlouvá penaltový rozstřel po nerozhodném výsledku?

 

Určitě je rozdíl mít jeden nebo dva body. Bohužel nemáme vlastní zkušenost, protože jsme na podzim ani jednou neremizovali.

 

Dojde v kádru k nějakým změnám?

 

Žádné převratné změny určitě nebudou. Samozřejmě bychom rádi kádr doplnili alespoň o dva hráče a zároveň budeme doufat, že těm stávajícím bude sloužit zdraví.

 

Je něco, co by jsi chtěl osobně ve fotbale změnit?

 

Já mám rád fotbal takový jaký je. Samozřejmě si nejvíc přeju 100% objektivitu v každém zápase, ale to nelze. Také by to chtělo, aby víc dětí vydrželo u fotbalu až do dospělosti. Současná generace hráčů stárne a není příliš kde brát jejich nástupce.

 

Máš nějaký trenerský vzor?

 

Já jsem měl hrozně rád Ivana Hlinku. I když to nebyl trenér fotbalu, tak jeho motto „Hlavně se z toho neposrat“ přesně vystihuje smysl sportu.

 

/MT/

Původní článek: http://khfotbal.com/index.php/1-b-tridy/2669-zemanek-podzim-je-pro-nas-zklamanim

Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže