Krajský fotbal

Zisk pouhých devíti bodů za polovinu sezony moc šancí na záchranu Jaroměři v jarnních divizních bojích nedává. Ale třeba se stane zázrak. Poslední podzimní kolo hostil tým našeho kraje souseda v tabulce - Semily. Ty nahrály ještě méně bodů a krčí se na posledním místě. Z Jaroměře si ale odvezly dva body, ale mohly mít tři, kdyby se domácí v posledních 10 minutách střelecky trochu neprobudili.

Hosté s přehledem kontrolovali téměř celý zápas a pokud by proměnili další šance, asi by brzy nebylo o co hrát, ale Jaroměř zabrala v posledních 10 minutách a z beznadějných 0:2 se jí povedlo srovnat. V penaltové loterii si však druhý body odvezly Semily.

FK Jaroměř - SK Semily 2:3P (0:1)

Branky: 81. Vladeka, 88. Kilevník - 23. Nesvadba, 52. Hurt

Rozhodující penalta: Vlach

FK Jaroměř: Ondráček – Michek (65. Rejchrt), Holub (K), Michálek, Čenovský (83. Munzar) - Častvaj (46. Vladeka), Bano (69. Seiferrt), Krahulec, Horák, Kilevník - Škoda

SK Semily: Masařík - Bína, Nesvadba (K), wBrett, Kočí - Hurt (85. Boško), Abrahám (60. Rumler), Linhart, Polívka - Vlach, Suk

Zdroj: fotbaljaromer.cz