Pozvánka na další kolo krajských soutěží

Krajský fotbal

Další kolo krajských fotbalových soutěží bude odehráno o víkendu. Kam půjdeme na fotbal?

SOBOTA 31.03.


MUŽI



Krajský přebor - 19.kolo
Nový Bydžov B - Česká Skalice (hř. UMT Chudonice) (Korec) 10:00
Týniště - Dobruška (Šiling) 16:30
Kratonohy - Olympia HK (KFS PA) 16:30
Lhota p.L. - Libčany (Vítek Pa.) 16:30
Jičín - Broumov (hř. UT) (Pešava) 16:30

1.A třída - 15.kolo
Doudleby n.O. - Kostelec n.O. (Šmolka) 16:30
Předměřice - Roudnice (Stieber) 16:30
Chlumec n.C. - Kunčice (Erlebach) 16:30
Ohnišov - Přepychy (Havlík) 16:30

1.B třída sk.A - 15.kolo
Jičín B - Mostek (hř. UT) (Hůlka) 14:15
Bílá Třemešná - Mladé Buky (Seidl) 16:30
Žacléř - Úpice (Vítek J.) 16:30
Rudník - J.Lázně (Styblík) 16:30
Stará Paka - Kopidlno (Janota) 16:30
Milíčeves - Trutnov B (Vlachý) 16:30

1.B třída sk.B - 15.kolo
Nové Město - Malšovice (hř. UT) (Jehlička) 16:30
Vysoká n.L. - Lokomotiva HK (Beránek) 16:30
Opočno - Babí (Bednář L.) 16:30
Častolovice - Probluz (Linhart) 16:30
Hlušice - Černíkovice (Kubálek) 16:30

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 19.kolo
M. Třebová - Hlinsko () 10:00
MFK Chrudim B - Třebeš (hř. UMT) () 12:15
Letohrad B - Dv.Králové (hř. UMT) () 12:45
Olympia HK B - Slavia HK (Pánek) 13:15
Vysoké Mýto - Náchod () 14:15
FK Pardubice B - Litomyšl (hř. UMT) () 14:30

Krajský přebor st.dorostu - 15.kolo
FKM Úpa B - Kunčice/N.Bydžov (hř. UMT) (Valenta) 15:30

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 15.kolo
Solnice - Kostelec n.O. (Kout) 14:30
Vamberk - Častolovice (Filip) 14:45
Smiřice - Albrechtice (Krucký) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 15.kolo
Dohalice - Smidary/Červeněves (Liebisch) 13:30
Kobylice - Kopidlno (OFS JC) 14:15

Krajský přebor ml.dorostu - 15.kolo
Dobruška - Červený Kostelec (OFS RK) 09:30
Broumov - Olympia HK (OFS NA) 11:15
Slavia HK - Rychnov n. K. (Homolová) 11:30
Třebechovice/Černilov - Nové Město (hř. Černilov) (Ježek) 14:30
Chlumec n.C. - Dv.Králové (Koutník) 14:45

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 15.kolo
Broumov - Olympia HK (OFS NA) 09:30
Slavia HK - Rychnov n. K. (Homolová) 09:30
Dobruška - Červený Kostelec (OFS RK) 11:30
Třebechovice/Černilov - Nové Město (hř. Černilov) (Ježek) 12:30
Chlumec n.C. - Dv.Králové (Koutník) 13:00

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 19.kolo
Žamberk - Svitavy (Medlík) 16:30

MUŽI


Česká liga U19 - 19.kolo
Olympia HK - Slavia Praha "B" (ČMFS) 11:00

Česká divize U17 + U16 - 17.kolo
Nový Bydžov - Bohemians 1905 (hř. UT Chudonice) (Haleš) 12:30+14:45

Česká liga U15 + U14 - 17.kolo
FKM Úpa - FC HK (hř. UT) (Slavíček) 12:15+14:00

ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 3.kolo
Hostinné - Kostelec n.O. (OFS TU) 14:00
N.Paka/St.Paka - Javorka (hř. Stará Paka) (Volný) 14:00
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 3.kolo
Žacléř - Doudleby n.O. (OFS TU) 12:30

 


NEDĚLE 01.04.


MUŽI



Krajský přebor - 19.kolo
L.Bělohrad - Slavia HK (Hlaváč) 16:30
Police n.M. - Dv.Králové B (Martínek) 16:30
Rychnov n. K. - Nový HK (Vítek Pe.) 16:30

1.A třída - 15.kolo
Červený Kostelec - Černilov (Hron) 16:30
Třebechovice - Jaroměř (Vaníček L.) 16:30
Hořice - Vrchlabí (Hofman) 16:30

1.B třída sk.A - 15.kolo
Libáň - Sobotka (Miškař) 16:30

1.B třída sk.B - 15.kolo
Provodov - České Meziříčí (Valenta) 16:30
Borohrádek - Deštné v O.h. (Šlezingr) 16:30

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 19.kolo
Rychnov n. Kn. - Lanškroun (hř. UT) (Vancl) 12:30

Krajský přebor st.dorostu - 15.kolo
Chlumec n.C. - N.Paka/St.Paka (Průcha) 10:30
Hronov-Police - Olympia HK (Ježek) 14:15
Červený Kostelec - Dobruška (Haken) 14:15
Třebechovice - Jaroměř (Kout) 14:15
Hořice - Vrchlabí (Kalaš) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 15.kolo
Doudleby n.O. - Týniště (hř. Doudleby) (Pelová) 14:00
Nový HK - Třebeš/Vysoká (OFS HK) 15:30
Předměřice - České Meziříčí (Frič) 16:30

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 15.kolo
Kosičky - Myštěves/Libčany (Seidl) 13:00
Stěžery - Probluz (hř. č. 1) (Vlachynský) 14:00
Libáň - Sobotka (Odvárko) 14:15
Hlušice - Lovčice (Novotný M.) 16:00

Krajský přebor ml.dorostu - 15.kolo
Třebeš - Vrchlabí (Frič) 11:15

ŽÁCI


ŽÁCI

Krajský přebor st.žáků - 15.kolo
Třebeš - Vrchlabí (Frič) 09:30

ŽÁCI


Česká liga U19 - 19.kolo
FKM Úpa - Varnsdorf (hř. UT Trutnov) (Staněk) 12:45

Česká divize U17 + U16 - 17.kolo
FC HK - Mladá Boleslav (hř. Slavia HK) (Tryzna) 12:15+14:30

Česká divize U13 + U12 - 17.kolo
Nový Bydžov - Čáslav (hř. UT Chudonice) (Hrušková) 09:30+11:15
FKM Úpa - Pardubice (hř. UT) (Beránek) 09:30+11:15
Náchod - Vyšehrad (hř. UT) (Vítek J.) 10:00+11:45
FC HK - Svitavy (hř. Háječek č.1) (Pánek) 10:00+11:45

ŽÁCI


Krajská soutěž st.žáků finále - 3.kolo
RSCM Rozkoš - Skřivany (hř. Provodov) (OFS NA) 10:15
Hořice - Teplice/Meziměstí (hř. č. 2) (Malý) 12:30

Krajská soutěž st.žáků o umístění - 3.kolo
Jaroměř - Mladé Buky (Buchta) 09:30
České Meziříčí - Babí/Machov (Hlavsa) 10:00
Týniště - Rudník (Horský) 10:00
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže