Pozvánka na krajská hřiště

Krajský fotbal

Pravidelná nabídka víkendového fotbalového menu.

SOBOTA 14.04.


MUŽI



Krajský přebor - 21.kolo
Dobruška - Slavia HK (Gereg) 16:30
Týniště - Dv.Králové B (KFS PA) 16:30
Lhota p.L. - Broumov (Otava) 16:30
Jičín - Rychnov n. K. (Hlavsa) 16:30

1.A třída - 17.kolo
Roudnice - Kostelec n.O. (Havlík) 16:30
Doudleby n.O. - Černilov (Krotil) 16:30
Předměřice - Kunčice (Erlebach) 16:30
Chlumec n.C. - Přepychy (Janeček) 16:30
Ohnišov - Hořice (Šmída) 16:30

1.B třída sk.A - 17.kolo
Jičín B - J.Lázně (Zloch) 14:00
Trutnov B - Kopidlno (hř. UMT) (Jansa) 16:30
Stará Paka - Sobotka (Valenta) 16:30
Milíčeves - Mladé Buky (Hůlka) 16:30
Bílá Třemešná - Úpice (Vaníček L.) 16:30
Žacléř - Rudník (Stejskal) 16:30

1.B třída sk.B - 17.kolo
České Meziříčí - Malšovice (Horák) 16:30
Vysoká n.L. - Probluz (Vlachynský) 16:30
Opočno - Černíkovice (Látrová) 16:30
Častolovice - Deštné v O.h. (Bačo) 16:30
Hlušice - Borohrádek (Kudláček) 16:30

 

 

 

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 21.kolo

M. Třebová - Třebeš () 10:00
Letohrad B - Náchod (hř. UMT) () 12:45
Olympia HK B - Dv.Králové (Vlachý) 13:15
Vysoké Mýto - Litomyšl () 14:15

Krajský přebor st.dorostu - 17.kolo
Olympia HK - N.Paka/St.Paka (Frič) 08:45
Žacléř - Hořice (OFS TU) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 15.kolo
Rudník - J.Lázně (OFS TU) 13:15
Velké Poříčí - Úpice (OFS NA) 14:00
Babí/Machov - Hostinné (hř. Babí) (OFS NA) 14:15
Volanov - Lánov (OFS TU) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 17.kolo
České Meziříčí - Kostelec n.O. (OFS RK) 14:15
Vamberk - Albrechtice (OFS RK) 14:15
Smiřice - Doudleby n.O. (Čožík) 14:15
Solnice - Třebeš/Vysoká (Filip) 14:30

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 17.kolo
Stěžery - Myštěves/Libčany (Staněk) 14:00
Kobylice - Sobotka (Seidl) 14:15
Smidary/Červeněves - Kopidlno (hř. Smidary) (OFS HK) 16:00

Krajský přebor ml.dorostu - 17.kolo
Dobruška - Třebechovice/Černilov (Kout) 09:30
Vrchlabí - Olympia HK (hř. Vrchlabí) (Žerovnický) 11:15
Broumov - Rychnov n. K. (OFS NA) 11:15
Chlumec n.C. - Červený Kostelec (Svoboda) 14:15

 

 

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 17.kolo

Vrchlabí - Olympia HK (hř. Vrchlabí) (Žerovnický) 09:30
Broumov - Rychnov n. K. (OFS NA) 09:30
Dobruška - Třebechovice/Černilov (Kout) 11:30
Chlumec n.C. - Červený Kostelec (Svoboda) 12:30

 

 

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 21.kolo

Lanškroun - Svitavy (Pešava) 16:30

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 11.kolo
- - - (hř. Rtyně) (Nožka) 09:00
- - - (hř. Náchod - UT) (Kalaš) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 11.kolo
- - - (hř. Třebechovice) (Šmolka) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 11.kolo
- - - (hř. Týniště) (Ježek) 09:00

Mladší přípravky - 11.kolo
- - - (hř. Jaroměř) (Buchta) 00:00
- - - (hř. Hronov) (Vítek J.) 09:00

Mladší přípravky - 1.kolo
- - - (hř. Jičíněves) (Malý) 09:00
- - - (hř. HK Háječek) (Slavíček) 09:00

Česká liga U19 - 21.kolo
Olympia HK - Pardubice "B" (Staněk) 11:00
FKM Úpa - Nový Bydžov (Tryzna) 12:30

Česká liga U15 + U14 - 19.kolo
FKM Úpa - Nový Bydžov (hř. Horní Staré Město) (Vít) 09:30+11:15

 

ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 5.kolo

N.Paka/St.Paka - Teplice/Meziměstí (hř. Stará Paka) (Kubálek) 14:00
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 5.kolo
Rudník - Mladé Buky (Šiling) 09:30
Jaroměř - České Meziříčí (OFS NA) 14:30


NEDĚLE 15.04.


MUŽI



Krajský přebor - 21.kolo
Olympia HK - Libčany (Průcha) 10:00
L.Bělohrad - Kratonohy (Vancl) 16:30
Police n.M. - Česká Skalice (Filip) 16:30
Nový Bydžov B - Nový HK (hř. městský stadion) (Ježek) 16:30

1.A třída - 17.kolo
Červený Kostelec - Jaroměř (Hron) 16:30
Třebechovice - Vrchlabí (Hofman) 16:30

1.B třída sk.A - 17.kolo
Libáň - Mostek (Janata) 16:30

1.B třída sk.B - 17.kolo
Nové Město - Lokomotiva HK (Kos) 16:30
Provodov - Babí (Nývlt) 16:30

 

 

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 21.kolo

FK Pardubice B - Rychnov n. Kn. (hř. UMT) () 10:00
Nové Město - Hlinsko (hř. UMT) (Stieber) 14:00
MFK Chrudim B - Lanškroun (hř. UMT) () 16:30

Krajský přebor st.dorostu - 17.kolo
Chlumec n.C. - Dobruška (Vaníček L.) 10:30
Hronov-Police - Kunčice/N.Bydžov (hř. Police) (Bednář ml.) 14:15
Červený Kostelec - Jaroměř (Haken) 14:15
Třebechovice - Vrchlabí (Vítek Pe.) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 15.kolo
Česká Skalice - Javorka (Janeček) 13:15
Bílá Třemešná - Meziměstí-Teplice (Janota) 14:15

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 17.kolo
Nový HK - Voděrady (Frič) 15:30
Předměřice - Častolovice (Miškař) 16:30

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 17.kolo
Skřivany - Lovčice (Miškař) 10:00
Libáň - Probluz (Styblík) 14:15
Hlušice - Kosičky (Pánek) 16:30

Krajský přebor ml.dorostu - 17.kolo
Třebeš - Dv.Králové (Krucký) 11:15
Nové Město - Jičín/Železnice

(Martínek) 11:15

 

 

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 17.kolo

Třebeš - Dv.Králové (Krucký) 09:30
Nové Město - Jičín/Železnice (Martínek) 09:30

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 11.kolo
- - - (hř. Jaroměř) (Buchta) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 11.kolo
- - - (hř. Teplice n.M.) (Gereg) 09:00
- - - (hř. Hostinné) (Valenta) 10:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 11.kolo
- - - (hř. Kostelec n.O.) (Kout) 09:00

Mladší přípravky - 1.kolo
- - - (hř. Třebeš) (Homolová) 09:00

Mladší přípravky - 11.kolo
- - - (hř. Trutnov - UT) (Beránek) 09:00

Česká divize U17 + U16 - 19.kolo
Nový Bydžov - Kolín (Slavíček) 12:15+14:30
FC HK - Chrudim (hř. Slavia HK) (Haleš) 12:15+14:30

Česká divize U13 + U12 - 19.kolo
FKM Úpa - Vyšehrad (hř. Horní Staré Město) (Tobiáš) 09:30+11:15
Náchod - Liberec (hř. UT) (Vítek Pa.) 10:00+11:45
FC HK - Jablonec (hř. Háječek č.1)

(Čožík) 10:00+11:45

 

 

ŽÁCI


Krajská soutěž st.žáků finále - 5.kolo

RSCM Rozkoš - Hostinné (hř. Provodov) (Vítek J.) 10:15
Javorka - Skřivany (hř. č. 2) (Malý) 14:30
Hořice - Kostelec n.O. (hř. č. 2) (Medlík) 14:45

Krajská soutěž st.žáků o umístění - 5.kolo
Týniště - Doudleby n.O. (Hlaváč) 10:00
Žacléř - Babí/Machov (Kubálek) 11:30
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže