Kam v kraji na fotbal?

Krajský fotbal

Letní teploty mají o víkendu přejít do pro fotbal přijatelnějších hodnot. Kam se vydat?

 

 

SOBOTA 05.05.


 


MUŽI



Krajský přebor - 24.kolo
Slavia HK - Nový Bydžov B (Ježek) 17:00
Jičín - Lhota p.L. (Martínek) 17:00
Nový HK - Olympia HK (KFS PA) 17:00
Libčany - Dobruška (Vancl) 17:00

1.A třída - 20.kolo
Kostelec n.O. - Třebechovice (Havlík) 17:00
Ohnišov - Chlumec n.C. (Miškař) 17:00
Kunčice - Černilov (Krotil) 17:00

1.B třída sk.A - 20.kolo
Mostek - Trutnov B (Styblík) 17:00
Mladé Buky - Sobotka (Linhart) 17:00
Žacléř - Bílá Třemešná (Zloch) 17:00
Rudník - Libáň (Vašata) 17:00
J.Lázně - Milíčeves (Frič) 17:00
Úpice - Stará Paka (Jansa) 17:00

1.B třída sk.B - 20.kolo
Malšovice - Častolovice (Valenta) 17:00
Hlušice - Opočno (Volný) 17:00
Deštné v O.h. - Provodov (Hůlka) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 24.kolo
Lanškroun - Letohrad B () 10:15
Litomyšl - Nové Město () 14:30
Slavia HK - MFK Chrudim B (Filip) 14:45

Krajský přebor st.dorostu - 20.kolo
Náchod B - Chlumec n.C. (hř. Běloves - UT) (Čejchan) 10:00
Kunčice/N.Bydžov - Dobruška (Novotný M.) 14:45
N.Paka/St.Paka - Třebechovice (Otava) 14:45
Žacléř - FKM Úpa B (Janeček) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 18.kolo
Úpice - Volanov (Franěk) 10:00
Rudník - Hostinné (Trejbal) 13:45
Meziměstí-Teplice - Lánov (hř. Meziměstí) (OFS NA) 14:45
Javorka - Babí/Machov (hř. č. 1) (Odvárko) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 20.kolo
Doudleby n.O. - Nový HK (Kos) 13:00
Voděrady - České Meziříčí (Jehlička) 14:15
Smiřice - Vamberk (OFS HK) 14:45
Albrechtice - Solnice (Kout) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 20.kolo
Myštěves/Libčany - Dohalice (OFS HK) 14:30

Krajský přebor ml.dorostu - 20.kolo
Červený Kostelec - Broumov (Buchta) 11:15

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 20.kolo
Červený Kostelec - Broumov (Buchta) 09:30

MUŽI


Pardubický KFS - KP - 24.kolo
Chrudim "B" - Svitavy (hř. Za vodojemem) (Kazda) 10:15

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 14.kolo
- - - (hř. Jičín) (Bednář L.) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.B - 14.kolo
- - - (hř. HK - Háječek) (Vojtěch) 09:00
- - - (hř. Jaroměř) (Kubálek) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 14.kolo
- - - (hř. Hronov) (Halama) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 14.kolo
- - - (hř. Týniště) (Hlaváč) 09:00

Mladší přípravky - 4.kolo
- - - (hř. HK - Třebeš) (Pánek) 09:00
- - - (hř. Hlušice) (Novotný M.) 09:00

Mladší přípravky - 14.kolo
- - - (hř. Česká Skalice) (Nožka) 09:00

Mladší přípravky - 4.kolo
- - - (hř. Vrchlabí - Podhůří) (Janota) 10:00

Mladší přípravky - 14.kolo
- - - (hř. Horní Staré Město) (Šiling) 10:00

ŽÁCI

Krajská soutěž st.žáků finálová sk. - 8.kolo
Kostelec n.O. - Teplice/Meziměstí (Pelová) 10:00
Skřivany - Hostinné (Seidl) 10:00
N.Paka/St.Paka - RSCM Rozkoš (hř. Stará Paka) (Haken) 10:00
Javorka - Hořice (hř. L.Bělohrad - č.1) (Odvárko) 12:30
Krajská soutěž st.žáků o umístění - 8.kolo
Mladé Buky - České Meziříčí (Nývlt) 10:00
Rudník - Žacléř (Trejbal) 11:30


NEDĚLE 06.05.


 


MUŽI



Krajský přebor - 24.kolo
Rychnov n. K. - Police n.M. (Hlavsa) 17:00
Broumov - Týniště (Medlík) 17:00
Česká Skalice - L.Bělohrad (Průcha) 17:00
Dv.Králové B - Kratonohy (hř. hlavní) (Otava) 17:00

1.A třída - 20.kolo
Hořice - Červený Kostelec (Hlaváč) 17:00
Vrchlabí - Předměřice (hř. Vrchlabí) (Hofman) 17:00
Přepychy - Doudleby n.O. (Vaníček L.) 17:00
Jaroměř - Roudnice (Bednář ml.) 17:00

1.B třída sk.A - 20.kolo
Kopidlno - Jičín B (Kubálek) 17:00

1.B třída sk.B - 20.kolo
Probluz - České Meziříčí (Nožka) 17:00
Babí - Lokomotiva HK (Janota) 17:00
Borohrádek - Vysoká n.L. (Nývlt) 17:00
Černíkovice - Nové Město (Vlachynský) 17:00

DOROST



Východočeský přebor st. dorostu - 24.kolo
Rychnov n. Kn. - M. Třebová (Janata) 14:00
FK Pardubice B - Vysoké Mýto () 17:00
Hlinsko - Dv.Králové () 17:00

Krajský přebor st.dorostu - 20.kolo
Hořice - Červený Kostelec (Haken) 14:45
Vrchlabí - Hronov-Police (hř. Vrchlabí) (Buchta) 14:45
Jaroměř - Olympia HK (Kos) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.A - 18.kolo
J.Lázně - Bílá Třemešná (Žerovnický) 14:00
Česká Skalice - Velké Poříčí (Seidl) 14:45

Krajská soutěž st.dorostu sk.B - 20.kolo
Častolovice - Třebeš/Vysoká (Kout) 14:00
Týniště - Předměřice (Pelová) 17:00

Krajská soutěž st.dorostu sk.C - 20.kolo
Kosičky - Libáň (Pánek) 13:00
Probluz - Smidary/Červeněves (Šlezingr) 14:00
Lovčice - Kobylice (OFS HK) 14:30
Kopidlno - Stěžery (Styblík) 14:45
Hlušice - Skřivany (Pánek) 17:00

Krajský přebor ml.dorostu - 20.kolo
Dobruška - Chlumec n.C. (Martínek) 09:30
Olympia HK - Jičín/Železnice (Vlachý) 10:45
Nové Město - Třebeš (Vítek Pa.) 11:15
Dv.Králové - Rychnov n. K. (hř. Podharť) (Havlík) 11:15
Třebechovice/Černilov - Slavia HK (hř. Černilov)

(Koutník) 15:00

 

 

ŽÁCI



Krajský přebor st.žáků - 20.kolo

Olympia HK - Jičín/Železnice (Vlachý) 09:00
Dv.Králové - Rychnov n. K. (hř. Podharť) (Havlík) 09:30
Nové Město - Třebeš (Vítek Pa.) 09:30
Dobruška - Chlumec n.C. (Martínek) 11:30
Třebechovice/Černilov - Slavia HK (hř. Černilov) (Koutník) 13:00

PŘÍPRAVKY


Ml.žáci + st. přípravky sk.A - 14.kolo
- - - (hř. Horní Staré Město) (Trejbal) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.C - 14.kolo
- - - (hř. Teplice n.M.) (Čejchan) 09:00

Ml.žáci + st. přípravky sk.D - 14.kolo
- - - (hř. Žlunice) (Stejskal) 09:00

Česká liga U19 - 24.kolo
FC HK "B" - Letohrad (hř. Bavlna) (Staněk) 10:15
Nový Bydžov - Pardubice "B" (Vít) 14:00

Česká liga U15 + U14 - 22.kolo
Náchod - FC HK (hř. UT) (ČMFS) 10:00+11:45
Nový Bydžov - Jablonec (hř. Hlušice) (Novák) 10:00+11:45

Česká divize U13 + U12 - 22.kolo
FC HK - Nový Bydžov (hř. Háječek č.1) (Vojtěch) 13:00+14:45

ŽÁCI


Krajská soutěž st.žáků o umístění - 8.kolo
Týniště - Jaroměř (Kout) 10:00
Babí/Machov - Doudleby n.O. (hř. Babí) (Gereg) 14:45
Nejlepší fotbalový manažer.
Banner
V češtině a ZDARMA!

Další dokumenty

Facebook

Soutěže